به روز رسانی در 08:43:26 AM GMT

اینجا هستید: آرشیو آخرين اخبار فرهنگ وقف برای آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد ومالی در استان اردبیل باید نهادینه شود

فرهنگ وقف برای آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد ومالی در استان اردبیل باید نهادینه شود

نامه الکترونیک Print PDF

کارشناس امور فرهنگی و اجتماعی اداره ی کل اوقاف وامور خیریه ی استان اردبیل گفت وقف کمک به آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد ومالی باید در استان نهادینه شود .

حجت الاسلام بهنام لطفی امروز صبح در دیدار چهربه چهره با مددجویان آزادشده در دومین مرحله ی آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد ومالی توسط اداره ی کل اوقاف وامور خیریه ی استان اردبیل درنمایندگی ستاددیه ی استان به اهمیت وقف اشاره کرد وگفت : سنت حسنه ی وقف یکی از مصادیق بارز احسان و خیرخواهی است و دارای ثواب و فضیلت‌های بسیاری است.


لطفی افزود : يکي از مهم ترين تمهيدات دين اسلام در راستاي دور انديشي و تامين آينده مسلمين پايه ريزي سنت حسنه ی وقف است.
کارشناش امور فرهنگی و اجتماعی اداره ی کل اوقاف و امورخیریه ی استان با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ حسنه ی وقف برای کمک به آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد ومالی اظهار داشت: امیدواریم با ترویج این فرهنگ حسنه ی دراستان از برکات وقف در کمک به آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد ومالی بیش ازاین بهره مند شویم و چراکه تاکنون با استفاده از این فرهنگ خدمات ارزنده‌ای به جامعه ارایه شده است.
لطفی گسترش وقف در زمینه‌های مختلف و درآمد موقوفات برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد را از برنامه‌های کاری اوقاف اعلام کرد .
گفتنی است دراین مراسم ۶زندانی جرایم غیر عمد ومالی با مبلغ محکومیت ۲میلیاردو ۸۰۰میلیون ریال با پرداخت ۸۳۰میلیون ریال توسط نمایندگی ستاددیه ی استان و اداره ی کل اوقاف و امور خیریه ی استان از زندان های استان آزاد شدند.