به روز رسانی در 06:35:22 AM GMT

اینجا هستید: آرشیو

مطالب سایتویدئو ها

نامه الکترونیک Print PDF
تست


کمک ۱۴۰میلیون تومانی خیرین سرعینی به زندانیان جرایم غیر عمد ومالی

نامه الکترونیک Print PDF

جشن  گلریزان شهرستان سرعین به منظور کمک به  آزاد سازی زندانیان  جرایم غیر عمدو مالی  با حضورناصر عتباتی رئیس کل دادگستری و رئیس هیأت امنای نمایندگی ستاددیه استان ، یوسف خدادادی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری ونایب رئیس هیأت امنای ستاددیه ی استان ، حجت الاسلام محمود اصغری امام جمعه شهرستان سرعین، قدیر محمدی رئیس دادگستری شهرستان سرعین و جمعی از خیرین، مدیران و مسوولان استانی و شهرستانی در هتل سپید سرعین برگزار شد.

ادامه مطلب


مراسم جشن گلریزان با حضور گسترده خیّرین در محل تالار پل معلق شهرستان مشگین شهر برگزار شد

نامه الکترونیک Print PDF

جشن گلریزان برای آزادسازی زندانیان جرایم مالی غیرعمد در شهرستان مشگین شهر با استقبال پر شور خیرین و مسوولان این شهرستان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره ی کل زندان های استان  اردبیل :در این مراسم که با شرکت گسترده خیرین در محل تالار پل معلق این شهرستان برگزار گردید ، رحیم نیا ، رئیس دادگستری شهرستان مشگین شهر طی سخنانی با اشاره به مشکلات خانواده های زندانیان جرائم غیرعمدی گفت :  این مراسم همه ساله جهت کمک به آزادی زندانیان نیازمند مالی برگزار میشود که امیدواریم امسال نیز شاهد آزادی تعدادی از این زندانیان باشیم. وی با اعلام این مطلب که سال گذشته شاهد آزادی تعداد ۵۶ نفر از محکومین مالی از زندان مشگین شهر بودیم افزود :  فعلاً ۱۵۰ نفر و با مجموع محکومیت ۲۰ میلیارد تومان به دلیل ناتوانی در پرداخت بهدی مالی در زندان بسر می برند . که امیدواریم با همت خیرین و با مساعت ستاد دیه استان تعدادی از این محکومان را از زندان آزاد نماییم.

رسولی ، دادستان دادسرای عمومی و انقلاب مشگین شهر نیز در مصاحبه کوتاهی با خبرنگار صدا و سیمای شبکه استانی گفت:  امروز به کمک خیّرین زمینه آزادی تعدادی از زندانیان که بدهی مالی آنها کمتر از ۵ میلیون تومان بود با دستان سخاوتمند خیرین فراهم شد و امیدواریم در آینده نزدیک نیز شاهد آزادسازی تعداد دیگری از این زندانیان به همت مردم نیکوکار و ستاد دیه استان باشیم.

سخنرانی مذهبی توسط حجت الاسلام رضایی ، نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه مشگین شهر ، اجرای مراسم مولودی خوانی بمناسبت میلاد باسعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و پخش کلیپ مستند از تاثیر حبس بر خانواده های زندانیان جرایم مالی از برنامه های دیگر این جشن معنوی بود.

گفتنی است که محبوبی مدیرنمایندگی ستاد دیه استان و عبدی معاون اداری و مالی اداره کل زندان ها میهمان این جشن بودند .

 عملکرد ستاددیه استان اردبیل در دهه مبارک فجر و بهمن ماه چگونه بود؟

نامه الکترونیک Print PDF

همانطور که مقام معظم رهبری فرموده اند دهه فجر سر آغاز طلوع اسلام ٬خاستگاه ارزشهای اسلامی ٬مقطع رهای ملت ایران وبخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است .وکارکنان ستاددیه استان نیز به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر با آذین بندی ستاددیه و برنامه ریزی برای جشن آزادسازی مددجویان جرائم غیر عمداز زندان های استان ، به استقبال دهه مبارک فجر رفتیم.

ادامه مطلب


هجدهمین جشن گلریزان اردبیل با حضور گسترده آحاد مردم و خیرین در سالن ولایت حضرت عباس (ع) برگزار شد

نامه الکترونیک Print PDF

هجدهمین جشن گلریزان نمایندگی ستاددیه ی استان اردبیل  در شرایط نامساعد جوی با استقبال خوب مردم اردبیل و خیرین در سالن ولایت سپاه حضرت عباس (ع) برگزار شد .

ادامه مطلب

Page 5 of 28