به روز رسانی در 06:35:22 AM GMT

اینجا هستید: آرشیو

مطالب سایتمشارکت بانوان در آزادی زندانیان غیرعمد معماری فرهنگی ماندگاری در استان است

نامه الکترونیک Print PDF


ادامه مطلب


فرهنگ وقف برای آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد ومالی در استان اردبیل باید نهادینه شود

نامه الکترونیک Print PDF

کارشناس امور فرهنگی و اجتماعی اداره ی کل اوقاف وامور خیریه ی استان اردبیل گفت وقف کمک به آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد ومالی باید در استان نهادینه شود .

ادامه مطلب


حل مشکلات زندانیان جرایم غیرعمد ومالی از برنامه های اصلی قوه قضاییه است

نامه الکترونیک Print PDF

چند صباحی است که برگزاری خودجوش جشن های گلریزان برای کمک به آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد و مالی دربین مردم ،سازمان ها ، نهادهای دولتی ، موسسه های خیریه و بازاریان ولایت مدارو حسینی استان اردبیل نهادینه شده است .
اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل در یک اقدام خیر خواهانه با دعوت ازخیرین و مسوولین اجرایی استان جشن گلریزان برای کمک به آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمدومالی را در حسینیه ی اداره ی کل اوقاف استان برگزار کرد .

ادامه مطلب


آزادی ۶۸تن از زندانیان جرایم غیر عمد و مالی باکمک جامعه ی حسینیان اردبیل

نامه الکترونیک Print PDF

مراد فتحی مدیرکل زندان های استان اردبیل در سومین مرحله از جشن آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد ومالی که به مناسبت میلاد باسعادت حضرت رسول اکرم (ص)و امام جعفر صادق (ع) در سالن ملاقات زندان مرکزی اردبیل با حضور مسوولین و خیرین استانی  برگزار شد اظهار داشت ؛زندان تجربه خوبی برای یک فرد نیست،گاهی اوقات فراز ونشیب های زندگی باعث می شود یک فرد به صورت ناخواسته وارد زندان شود،  زندان یک تجربه ی تلخ است و کام هیچ کس راشیرین نمی کند  باید در سطح جامعه اطلاع رسانی شود که زندانیان جرایم غیر عمد ومالی  مجرم نیستد و از بدی حادثه که ممکن است برای همه ی ماهم اتفاق افتد درزندان به سر می برند .

ادامه مطلب


آزادی ۹۶زندانی جرایم غیر عمد و مالی استان اردبیل در شش ماهه ی اول سال ۱۳۹۸

نامه الکترونیک Print PDF

با کمک نمایندگی ستاد دیه ی استان اردبیل تعداد ۹۶ زندانی جرایم غیر عمد ومالی در شش ماهه ی اول سال ۱۳۹۸ از زندان های استان آزاد شدند .

ادامه مطلب

Page 3 of 28