به روز رسانی در 01:14:29 AM GMT

اینجا هستید: آرشیو آخرين اخبار کمک ۱۴۰میلیون تومانی خیرین سرعینی به زندانیان جرایم غیر عمد ومالی

کمک ۱۴۰میلیون تومانی خیرین سرعینی به زندانیان جرایم غیر عمد ومالی

نامه الکترونیک Print PDF

جشن  گلریزان شهرستان سرعین به منظور کمک به  آزاد سازی زندانیان  جرایم غیر عمدو مالی  با حضورناصر عتباتی رئیس کل دادگستری و رئیس هیأت امنای نمایندگی ستاددیه استان ، یوسف خدادادی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری ونایب رئیس هیأت امنای ستاددیه ی استان ، حجت الاسلام محمود اصغری امام جمعه شهرستان سرعین، قدیر محمدی رئیس دادگستری شهرستان سرعین و جمعی از خیرین، مدیران و مسوولان استانی و شهرستانی در هتل سپید سرعین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نمایندگی ستاد دیه ی استان اردبیل؛ عتباتی رئیس کل دادگستری استان در این مراسم با قدردانی از خیرین و مردم خیر خواه شهرستان سرعین اظهار داشت : مردم شهرستان سرعین همواره به نیک ‌نظری و اهل خیر بودن شهره بوده‌اند و امیدواریم که این کمک‌ها فقط به جشن گلریزان ختم نشود.

رئیس هیأت امنای نمایندگی  ستاددیه ی استان با اشاره به استقبال خوب خیرین سرعینی از جشن گلریزان گفت :استقبال خوب مردم از جشن گلریزان نشان‌دهنده این است که این فرهنگ در بین اقشار مختلف جامعه در حال نهادینه شدن است.

اعتباتی افزود: علی رغم همه تلاش های صورت گرفته نزدیک به ۵۹۰ جرایم غیر عمدو مالی  در زندان های استان به سر می برند که چشم انتظار کمک و مساعدت مردم و خیرین هستند.

او تصریح کرد: خوشبختانه سال گذشته اقدامات خوبی در راستای آزاد سازی محکومین مالی صورت گرفت و  ۴۲۰زندانی جرایم غیر عمد ومالی  با مبلغ محکومیت ۸۰ میلیارد تومان از زندان های استان آزادو به کانون گرم خانواده هایشان بازگشتند .

وی ادامه داد: جشن گلریزان امسال در ۳۲ نقطه استان برگزار شد و کمک های خوبی از سوی خیرین استان به منظور آزاد سازی زندانیان جرایم مالی غیر عمد انجام گرفت.

قدیر محمدی رئیس دادگستری شهرستان سرعین هم در ا این مراسم با قدردانی از حضور رئیس کل دادگستری استان، امام جمعه شهرستان، مدیران، خیرین و اقشار مختلف مردمی شهرستان سرعین گفت: خیرین شهرستان سرعین علاوه بر کمک و مساعدت به ستاد دیه استان که برای زندانیان جرایم مالی غیر عمد هزینه می شود عضو مجمع خیرین مدرسه ساز، مسجد ساز هم هستند و نیز در زمینه تهیه جهیزیه برای خانواده های بی بضاعت نیز فعالیت دارد که این امر مایه مباهات و افتخار است.

گفتنی است در این مراسم مبلغ ۱۴۰میلیون تومان توسط خیرین سرعینی برای آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد و مالی کمک شد .